Yüzüklerin Efendisi hayranları buraya! Diziden yeni görüntüler yayınlandı

0 2

Amazon, Prime Görüntü üyelerine özel Yüzüklerin Efendisi dizisinden birinci gösterim görüntüsünü yayınladı. Gelmiş geçmiş en çok sevilen imaller ortasında yer alan Yüzüklerin Efendisi orijinal dizisi ile seyircilerin karşısına sıkacak.

Amazon Prime bünyesinde yayınlanacak olan dizi uzun müddettir merakla bekleniyor. Orta ara dizi hakkında yeni ayrıntılar ise gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda yeni bir görüntü da yayınlandı. Ayrıyeten dizinin bir sonraki fragmanının yayınlanacağı tarih açıklandı.

Yüzüklerin Efendisi hayranları buraya! Diziden yeni manzaralar yayınlandı

Amazon sürat kesmeden merakla beklenen diziden yeni gereçler paylaşmaya devam ediyor.

Dizinin Prime Görüntü sayfasına, sırf Prime Görüntü üyelerinin görebileceği bir birinci bakış görüntüsü yüklendi. Amazon, Prime Görüntü üyelerine özel Yüzüklerin Efendisi dizisinden birinci gösterim görüntüsü yayınladı. Yayın akışı devleri ortasında şu anda önemli bir rekabet kelam konusu. Hal bu türlü olunca da tüm platformlar birbirlerine fark atmak için önemli manada yarış içinde diyebiliriz. Bu kapsamda Yüzüklerin Efendisi için yeni imgeler de geldi.

Amazon Prime Görüntü, platform üzerinde kullanıcıları bir sürprizle karşılaştı. Yediden yetmişe çok fazla hayranı olan üretim uzun mühlet sonra dizi versiyonu ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Beklentilerin epey yüksek olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.