YouTube’a Televizyon ve Telefonları Bağlama Özelliği Geldi

0 11

YouTube üzerinden görüntü izleyip vakit geçirmek birçoğumuzun epeyce sevdiği bir aktivite. Sevdiğimiz bir görüntünün altına gelen yorumları okumak ve bizimle tıpkı fikirde olan insanların olduğunu görmek de bir epey keyifli ediyor.

Fakat maalesef ki görüntülerin altındaki yorumlar akıllı TV’lerde görünmüyor; bu da bizleri YouTube’u daha çok web tarayıcısından yahut taşınabilir uygulamadan izlemeye itiyordu. Hakikaten televizyonlarımızın büyük ekranlarında görüntü izlemek ve yorum okumak çok daha keyifli olacağı için YouTube bu duruma yeni bir tahlil getirdi.

Android ve iOS telefonlar TV’ye bağlanarak yorumlar ve etkinliklere erişim sağlanabilecek

İzleyicilerin büyük birçoğunluğunun sabırsızlıkla beklediği ve tahminen de neden olmadığını sorguladığı bir özellik nihayet YouTube tarafından duyuruldu. Bugün prestijiyle kullanıma sunulan bilhassa birlikte artık Android ve iOS telefonlar ikinci ekran üzere kullanılarak YouTube görüntülerinde etkileşimler görüntülenebilecek. Olağan bu etkileşimlere yorumlar, beğeniler ve misal öbür etkinlikler de dahil edilmiş oldu.

Yeni özelliği kullanmak için ise televizyonunuz ve telefonunuzda tıpkı YouTube hesabınızın açık olması kâfi oluyor. Böylece aygıtlarınız eşleşerek, tıpkı anda etkileşimleri iki aygıtınızda da görmenize imkan sağlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.