YouTube Vanced, ReVanced ismiyle geri dönüyor

0 4

Bundan 3 ay evvel, YouTube Premium’a para vermek istemeyen lakin tekrar de YouTube görüntülerini 1 saniye bile reklama takılmadan izlemek isteyen kullanıcıların gözdesi olan YouTube Vanced kapatılmıştı ve biz de sizlere aktarmıştık. Hatta isterseniz buradan Vanced alternatifi uygulamalar listemize de bir uğrayabilirsiniz.

Yeni gelen bir habere nazaran beleşçilerin favorisi olan YouTube Vanced, yeni ismi ‘ReVanced’ ile geri dönüyor. Natürel ki daha evvelki haberlerimizde bahsettiğimiz üzere inançlı olmayan YouTube Vanced’in geri dönüşüne dair ayrıntılara gelin birlikte göz atalım.

YouTube Vanced, ReVanced ismiyle geri dönüyor

(YouTube Vanced’e dair ikinci kanalımız Fobito’dan yaptığımız ihtarları ve incelemeleri bu görüntüden bulabilirsiniz.)

3 ay evvel Google, YouTube uygulamasının premium bir sürümü olan YouTube Vanced’i kapatmaya zorladı ve dava açmakla tehdit etti. Birçok kişi YouTube Premium’a mükemmel bir alternatif olan YouTube Vanced’i kullanıyordu fakat iddia edebileceğiniz üzere uygulamanın belirli yönleri YouTube’un hizmet kurallarına uygun değildi.

Sonuç olarak, YouTube Vanced kapatıldı ve bu dünya çapında birçok insanı üzdü. Lakin diğer bir geliştirici takımı projenin denetimini ele aldı ve YouTube Vanced grubuyla hiçbir bağı olmadan ReVanced isimli yeni bir uygulama geliştirdi. Yeni uygulamanın geliştiricilerinin ReVanced’e dair kelamları şöyle: “ReVanced; Vanced’in resmi olmayan bir devamıdır, Vanced’e bağlı değildir ve yeni özellikler sunmayı amaçlamaktadır.”

Yenilenen ReVanced özellikleri ortasında şunlar mevcut:

  • Minimize edilmiş oynatma
  • Eski kalite düzeni
  • Oluştur düğmesini devre dışı bırakma
  • Genel reklamları kaldırma
  • Video reklamlarını kaldırma
  • Video navigasyonu için arama çubuğuna dokunmak
  • Arka planda oynatma

Tabii ki resmi bir uygulama olmadığı ve inançlı olmadığı için uygulamaya bizden ulaşmanızı istemiyoruz, tavsiye de etmeyiz. Siz YouTube Vanced’in ReVance ismiyle geri dönmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.