Yine Xiaomi, yine rekor! Popüler model çıkmadan tükendi!

0 5

Xiaomi, oldukça uzun bir vakittir 12S serisi üzerinde çalışıyor. Bilhassa çok uzun bir vakittir beklenen Xiaomi 12 Ultra modelinin iptal edilerek, bu telefonun 12S Ultra ismiyle 12S serisine dahil olması, beklentilerin katlanmasına neden oldu. 4 Temmuz tarihi itibariyle resmen tanıtılması ve sonrasındaki 2 hafta içerisinde de satışa sunulması beklenen yeni seri için Çin’de ön talep toplanmaya başlandı.

Çin’in en değeri e-ticaret sitelerinden biri tarafından Xiaomi12S,Xiaomi 12S Pro ve Xiaomi 12S Ultra için ön talep toplanmaya başlandı. Bu talebe gösterilen ilgiye geçmeden evvel, ön talep toplama işinin gerçek satış üzere olmadığını ve talepte bulunan şahıslardan birçoğunun akıllı telefonu almaktan daha sonra vazgeçebildiğini hatırlatalım.

Yine Xiaomi, yeniden rekor! Tanınan model çıkmadan tükendi!

Ancak ön talebin satışa dönüşme oranının %90 düzeylerinde olduğunu düşünecek olursak, bu stil kampanyalar bir telefonun ne kadar satacağını görebilmek açısından son derece kıymeti bir hale geliyor.

İşte Çin’de dün başlayan bu ön talep toplama teşebbüsü sonucunda, Xioami’nin her üç modeline de 250.000’den fazla müracaat geldi. Bu nitekim harika bir sayı. Xiaomi 12S serisinin bu kadar ağır bir taleple karşılanmasının en kıymetli sebebi ise tabi ki kamera cephesinin Leica’ya emanet edilmiş olması.

Bakalım Çin’de birçok rekoru kıracağı şimdiden mutlaklaşan Xiaomi 12S serisinin, dünya genelindeki performansı nasıl olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.