XRP sosyal etkinliği 3 ayın en yüksek seviyesine yükseldi!

0 1

Kripto para piyasası, birden fazla alanda, toplumsal aktivite ve fiyat artışının yanı sıra yarar kaydeden XRP de dahil olmak üzere varlıklarının birden fazla yeşil bölgede ticarete geri döndüğü için yine sürat kazanıyor üzere görünüyor.

XRP toplumsal aktifliği 3 ayın en yüksek düzeyine yükseldi!

Spesifik olarak, kripto ve borsa toplumsal istihbarat platformu LunarCrush tarafından yayınlanan datalara ve tabloya nazaran, XRP’nin üç aylık toplumsal aktifliği artıyor ve 29 Eylül 2022 itibariyle 9.424 toplumsal iştirakçiden 1.95 milyar toplumsal etkileşim kaydediyor.

XRP 3 aylık aktivite. Kaynak: LunarCrush

Tweet’te açıklandığı üzere, bu sayılar üç aylık devirde toplumsal iştiraklerde %38 ve toplumsal katkıda bulunanların sayısında %8’lik bir artışı temsil ediyor.

Üç ayda ve günde büyük büyüme

Aynı vakitte, CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, XRP’nin fiyatı da kıymetli artışlar kaydetti ve 30 Eylül’e kadar olan üç ayda yaklaşık %59 arttı.

XRP 3 aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Durum böyleyken, XRP’nin fiyatı şu anda 0,4926 dolar ve bu, evvelki haftaya nazaran hala %7,9’luk bir düşüşe karşın gün içinde %12,84’lük bir artışı temsil ediyor. Piyasa bedeli şu anda 24,42 milyar dolar, bu da XRP’yi bu göstergeye nazaran altıncı en büyük kripto yapıyor.

Bununla birlikte, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin 31 Ekim 2022’ye kadar 0,4166 dolardan süreç göreceğini varsayım eden oylarla, tokenin yakın geleceği konusunda düşüş gösteriyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.