Xiaomi’den kullanıcılarına müjde!

0 5

Xiaomi kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya kararlı. Çinli teknoloji devi Xiaomi 12 Ultra ile kamera kurulumunun çabucak üstünde geride bir Leica logosuna sahip olacağını duyurdu. Art panelin bir imajı, Leica’nın logosunu Xiaomi 12 Ultra’ya koyacağının onayıyla birlikte Weibo’daki Digital Chat Station tarafından paylaşıldı.

Xiaomi’den kullanıcılarına müjde!

Bu, Leica’nın hayli özel, Leitz 1 telefonunun dışında birinci sefer bir telefonun ikonik logoyu taşıması olacak. Ayrıyeten Digital Chat Station, Xiaomi 12 Ultra’nın art panelinin siyah deri yahut beyaz seramik olarak geleceği bilgisini doğruladı. Derinin elle tutulur bir dokuya sahip olduğu bildiriliyor.

Kamera özellikleri hakkında, Xiaomi 12 Ultra geride tıpkı üçlü kamera özelliklerine sahip olacak: 50MP 24mm genişliğinde kamera, 48MP 120mm periskop zoom ve 48MP 12mm ultra geniş.

Xiaomi ve Leica iştiraklerini duyurduklarında, Leica markalı birinci eserin Temmuz ayında geleceğini söylediler. Xiaomi 12 Ultra mı yoksa 12S mi olduğunu göreceğiz. Çinli teknoloji devi son yıllarda kendine önemli bir kitle edindi diyebiliriz. Kullanıcılarının beklentisini karşılamak ismine çalışmalarına devam eden şirket yeni çıkaracağı modellerde de beklentilerin altına düşmek istemiyor. Bu sebeple iş birliklerine ve çalışmalarına son sürat devam eden Çinli teknoloji devi yeni aygıtıyla da kamera performansında çığır açacak. Siz bir Xiamomi kullanıcısı iseniz bu gelişme hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.