Xiaomi yeni bombasını patlattı! Redmi Note 11T Pro’nun çıkış tarihi açıklandı

0 8

Xiaomi‘nin Redmi’si, geçen Kasım ayında Çin’de Redmi Note 11 ismiyle tanınan Hindistan’da, Note 11T 5G olarak tanıttı. Bugün şirket, Redmi Note 11T Pro‘yu bu ayın sonunda Çin’de piyasaya süreceğini ve buna bir vanilya modeli eklenebileceğini duyurdu.

Hint versiyonundan farklı bir model piyasaya sürülecek. Redmi şimdi Note 11T Pro’nun rastgele bir özelliğini açıklamadı lakin şirket, akıllı telefonun “her taraftan turbo düzeyinde performansa” sahip olacağını söyledi.

Xiaomi yeni bombasını patlattı! Redmi Note 11T Pro’nun çıkış tarihi açıklandı

Ayrıyeten Redmi’den Bay Lu Weibing, Note 11T Pro’nun Çin’de Dimensity 1100 SoC tarafından desteklenen Redmi Note 10 Pro’nun yükseltilmiş bir versiyonu olduğunu açıkladı. Redmi promosyon kampanyasını düzgün bir formda başlatıp akıllı telefonun özelliklerini tanıtmaya başladığında Note 11T Pro hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Şimdilik ne yazık ki bilinenler bunlardan ibaret. Fakat Xiaomi son bir kaç yılda önemli bir kullanıcı kitlesi elde etti. Kesimin öncü markalarına baş tutan nispeten yeni Çinli teknoloji devi Hindistan’da akıllı telefon kesimini önemli manada ele geçirmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde Hindistan pazarında ismi para aklama olaylarına karışan şirket bu durumdan kurtulmak için gerekli açıklamaları yapıp mevcut kitlesini müdafaaya devam ediyor. Yeni açıklanan aygıtın küresel pazarlara gelip gelmeyeceği ve fiyat bilgisi ise şu anda mevut değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.