Xiaomi Redmi Note 11T serisi için tarih verdi!

0 12

Xiaomi, yeni Redmi Note 11T serisi aygıtları için tarih verdi. Kelam konusu aygıtlar önümüzdeki 24 Mayıs Salı günü mahallî saatle 19.00’da başlayacak bir aktiflikte Çin’de piyasaya sürülecek. Redmi’nin resmi Weibo kolu, telefonlarla ilgili kimi detayları ortaya çıkardı ve en az üç aygıt bekleniyor: bir 11T Pro ve 11T Pro+ ve bir vanilya Redmi Note 11T.

Redmi Note 11T serisi için tarih verdi!

Note 11T Pro+’nın dizaynını, art tarafında üçlü kamera kurulumunu gösteren yeni tanıtımlarda görebiliriz. Xiaomi ayrıyeten telefonların düz “amiral gemisi sınıfı” LCD panellere sahip olacağını ve Note 11T Pro+’nın Dimensity 8100 yonga seti kullanacağını da açıkladı. Note 11T Pro’da ve Note 11T’de hangi işlemcilerin kullanılacağı şimdi görülmedi, lakin ilerleyen günlerde işleri netleştirmek için muhtemelen daha fazla teaser imgesi elde edeceğiz.

Xiaomi son yıllarda kendisine önemli bir kullanıcı kitlesi oluşturdu. Şirket şu anda dünya devleri olan Samsung ve Apple üzere isimlerle rekabet halinde. Gün geçtikçe kitlesini büyüten şirket artık yeni serilerini sunmaya devam ediyor. Şu anda aygıtların bulunabilirlik ve fiyat ayrıntıları ise muhakkak değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.