Xiaomi Redmi 11 5G özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu

0 2

Xiaomi‘nin en çok beklenen düşük kaliteli akıllı telefonlarından birinin, önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor. 91mobiles, Hindistan fiyatlarının yanı sıra piyasaya sürülmeden evvel en kıymetli özelliklerini açıkladı.

Aygıtın, 90Hz yenileme suratını destekleyen 6.58 inç FHD+ LCD panele sahip olması bekleniyor. Bir MediaTek Dimensity 700 yonga seti, bir microSD kart yuvası aracılığıyla en az 4 GB RAM ve 64 GB genişletilebilir depolama ile birleştiğinde aygıt kendine rakip tanımayacak.

Xiaomi Redmi 11 5G özellikleri ve çıkış tarihi muhakkak oldu

Aygıtla ilgili kamera konfigürasyonu da biliniyor: 50MP sensöre gerideki 2MP sensör yardımcı olacak, lakin bunun bir makro çekim mi yoksa yalnızca bir derinlik sensörü mü olduğu bilinmiyor. Ön tarafta 5 MP selfie kamerası olacak. Tüm bu donanım, 18W şarjı destekleyen 5.000 mAh pil ile çalışacak.

Son söylentiler Redmi 11 5G’nin 4GB/64GB temel sürüm için 13.999 INR (180 $) isteyeceği istikametinde. Rapor gerçek çıkarsa Redmi 10 üzerinde sağlam bir yükseltme bekleyebiliriz. Xiaomi son yıllarda kendine çok sağlam bir kitle edindi ve şirket bu istikamette çalışmalarına son sürat devam ediyor. Mevcut kitlesini korumak ve yeni müşteriler edinmek üzerine çalışan Çinli teknoloji devi yeni aygıtlarını sunmaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.