Xiaomi Mi Band 7’nin Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu

0 10

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok şirket her geçen gün yeni aygıtlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin de bu şirketlerden biri olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi 12 ve 12 Pro’nun Türkiye fiyatlarını sizlerle paylaşmıştık. Artık ise şirketin heyecanla beklenen bir öteki aygıtından yeni bilgiler geldi.

Giyilebilir teknoloji konusunda önde gelen firmalardan olan Xiaomi, bilindiği üzere her yıl yeni bir Mi Band akıllı bilekliklerini piyasaya sürüyor. Artık ise gelen haberler, bu sene çıkacak olan Mi Band 7 ile ilgili yeni ayrıntıları ortaya koyuyor.

Mi Band 7, 24 Mayıs’ta tanıtılacak

Dev şirket, bugün yaptığı açıklamalarla Mi Band serisinin en yenisi Mi Band 7’nin ne vakit tanıtılacağını duyurdu ve aygıttan orijinal görseller paylaştı. Weibo üzerinden yapılan açıklamalarda Mi Band 7’nin 24 Mayıs 2022’de tanıtılacağı aktarıldı. Bunun yanı sıra bilekliğin birkaç özelliği ile ilgili de kimi söylentiler ortaya çıktı.

Açıklamalara nazaran şimdi nelere sahip olacağı tam olarak bilinmeyen Xiaomi Mi Band 7 modeli, 1.62 inç AMOLED ekranla gelecek. Bir evvelki model olan Mi Band 6’nın ise 1.56 inç AMOLED ekrana sahip olduğunu, yani ekranın büyütülmesinin planlanıyor olabileceğini eklemeden geçmeyelim. Son olarak aygıtın NFC dayanağına sahip olacağı; fakat bunun dünyanın kimi yerlerinde bulunabileceği de gelen haberler ortasında yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.