Xiaomi Mi Band 7 Pro Tasarımı Paylaşıldı [Video]

0 3

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, 4 Temmuz’da bir aktiflik gerçekleştirecek ve bu aktiflik kapsamında 12S serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Fakat gelen son haberlere nazaran aktifliğin tek yıldızı bu akıllı telefonlar olmayacak. Şirket, kısa bir müddet evvel tanıttığı Mi Band 7‘nin gelişmiş versiyonu Mi Band 7 Pro‘yu da bu lansmanda tanıtacak. Akıllı bileklikle ilgili bir paylaşım yapan şirket, yeni eserini resmen gösterdi.

Xiaomi tarafından paylaşılan görüntü, Mi Band 7 Pro’nun bileklikten çok akıllı saatler üzere görüneceğini gözler önüne seriyor. Çünkü bu eser, Mi Band 7’ye kıyasla hayli büyük bir ekrana sahip. Ayrıyeten Mi Band 7 Pro, metal bir çerçeveye sahip olacakmış üzere görünüyor. Xiaomi, paylaştığı görüntüde akıllı saatiyle ilgili teknik bir ayrıntı paylaşmadı

Xiaomi Mi Band 7 Pro işte bu türlü görünecek

Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun teknik özellikleri ile ilgili ne yazık ki kesinleşmiş bilgi sahibi değiliz. Lakin şunu açık bir formda lisana getirebiliriz ki bu akıllı saat, Xiaomi Mi Band 7’den çok daha fazla imkan sunacak. Bu bağlamda; Mi Band 7 Pro’nun hem fitness özellikleri hem de bataryası, Mi Band 7’den çok daha güzel olacaktır.

Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun teknik ayrıntıları ile ilgili kimi sızıntılar yok değil. Argümanlara nazaran bu akıllı saat, yerleşik GPS takviyesi ile gelecek. Ayrıyeten nabız sensörü üzere özellikler de Mi Band 7 Pro’da bulunacak. 250 mAh bataryaya sahip olacağı ileri sürülen akıllı saatin tüm özellikleri, 4 Temmuz’daki lansmanda gün yüzüne çıkacak.

Xiaomi’nin Mi Band 7 Pro için hazırladığı görüntü:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.