Xiaomi Black Shark 5S serisi yıkıp geçecek!

0 4

Black Shark 5 serisinin bu ayın başlarında global pazarlara girmesinden sonra, dikkatimizi oyun telefonu serisindeki sonraki üyelere çeviriyoruz. Black Shark 5S ve 5S Pro şu anda merakla beklenen oyun telefonları ortasında yer alıyor. Muteber bir kaynak olan Digital Chat Station, iki aygıt için kimi ön özellikleri paylaştı.

Xiaomi Black Shark 5S serisi yıkıp geçecek!

Black Shark 5S ve 5S Pro, FHD+ çözünürlüğe ve ortalanmış bir delme deliğine sahip basınca hassas 6.67 inç OLED ekranlara sahip olacak. Yenileme suratından açıkça bahsedilmiyor lakin söylentiler, Black Shark 5 serisinin 144Hz ile eşleşeceğini öne sürüyor. Her iki telefon da en yeni Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine ve daha süratli SSD+UFS depolamaya sahip olacak.

Kamera kısmında 5S’de 64MP ana kamera ve 5S Pro’da 108MP modül bulunacak. Her iki telefon da 120W kablolu şarj ile 4.790 mAh pil alacak. Başka özellikler ortasında bir X ekseni motoru, stereo hoparlörler ve manyetik oyun tetikleyicileri bulunuyor. Black Shark 5S serisinin Eylül ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Xiaomi son yıllarda kendine önemli bir kitle elde etmiş durumda. Şirket her yeni aygıtıyla da bu kitle üzerindeki hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor diyebiliriz. Bu kapsamda şirketin yeni oyuncu telefonu da merakla bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.