Xiaomi birini bitirmeden diğerine başlıyor

0 6

Xiaomi son vakitlerde oldukça vites arttırdı. Şirket, bilhassa Xiaomi 12S serisiyle tüm gözleri bir kere daha üzerine toplarken, birebir vakitte Xiaomi 12 serisini de güncellemeye devam ediyor. Bununla birlikte Çinli teknoloji devinin bu stratejisinin alt firmaları tarafından da takip edildiği anlaşılıyor.

Redmi tarafından geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve bugüne kadar 4 farklı modele mesken sahipliği yapan Redmi K50 serisi, hala yeni akıllı telefon modellerine konut sahipliği yapma potansiyeli olan bir isim. Bununla birlikte Çinli teknoloji şirketinin, daha şimdiden K60 serisi üzerinde çalışmaya başladığı duyuldu.

Xiaomi birini bitirmeden başkasına başlıyor

Redmi’ye yakın kaynaklardan gelen birinci haberlere nazaran, yeni seride yonga seti dünyasının en kıymetli isimler kullanılacak. Bugüne nazaran Redmi K60 serisinde de en az 4 farklı modelin olacağı düşünülürken, bu aygıtlar içerisinde en az bir adedinin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine, bir oburunun ise MediaTek Dimensity 9000+ yonga setine sahip olacağı düşünülüyor.

Bununla birlikte, Redmi’nin K50 planları da şimdi sona ermiş değil. En yeni bilgilere nazaran şirketin bu seriye bir Ultra modeli eklemek istediği ve bu yeni modelde de Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini test edeceği gelen haberler ortasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.