Xiaomi 13 ve 13 Pro beklenenden daha erken gelecek!

0 9

Görünüşe nazaran Xiaomiui, dört model numarasına sahip toplam dört IMEI ortaya. koydu. Bu model numaraları ile ilgili olarak değişik olan şey, Xiaomi 13 ve 13 Pro‘nun Çin ve global varyantlarını temsil ettiğine inanılması. Kelam konusu model numaraları 221113C ve 2210132C olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar Çin pazarı için piyasaya sürülecek lakin global muadilleri 2211133G ve 2210132G olarak numaralandırılıyor.

Xiaomi 13 ve 13 Pro beklenenden daha erken geliyor!

Görünüşe nazaran Xiaomi, Xiaomi 12 Ultra şimdi piyasaya sürülmemiş olsa da, Xiaomi 13 serisini geliştirmeye başladı bile. Bu nedenle Xiaomiui, yeni jenerasyon Xiaomi amiral gemisi telefonlarının beklenenden daha erken, yani Kasım ayında geleceğini iddia ediyor. Xiaomi’nin amiral gemisi sayısal serisinin olağan yayın planı Aralık ayında karşımıza çıkacak. Bunun sebebi de şirketin Qualcomm’un en yeni ve en düzgünlerini birinci benimseyenlerden biri olmaya çalışması. Bu da Qualcomm’un Snapdragon Gen 2 yongasının daha erken bir sürümünü de daha erken arayabileceği manasına geliyor.

Şimdi aygıt hakkında çok fazla bilinen bir ayrıntı yok. Lakin Çinli teknoloji devi rakipleriyle birebir ligde kalmak için çalışmalarını artırmış durumda diyebiliriz. 13 ve 13 Pro’nun beklentileri karşılaması ve şirketin mevcut kitlesinin korunmasına yardımcı olması hedefleniyor. Son bir kaç yılda önemli bir kitle elde eden Çinli teknoloji devi şu anda dalda sağlam bir pozisyonda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.