Xiaomi 13 Serisi cihazı uçuracak olan Snapdragon 8 Gen 2 ile donatılacak!

0 6

Xiaomi, son vakitlerde gündemi oldukça meşgul eden firmaların başında geliyor. En son Leica ile iştirak kuran firma bu ortalar sıklıkla Xiaomi 12 Ultra modeli ile gündeme gelirken, artık ise Xiaomi 13 serisi hakkında gündeme gelmeye devam ediyor.

Digital Chat Station‘a nazaran, Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli Snapdragon 8 Gen 2 mimarisiyle donatılabilir. Evet bu söylenti var zira öteki şirketler hala Snapdragon 8 Gen 1 üzerinde çalışırken Çinli firma yeni kuşak işlemciyi birinci kullanan firmalardan olmak istiyor. Bu da yeni seride sunulacak özellikleri eşsiz kılıyor.

Xiaomi 13 Serisi güçlü donanımı ve özellikleri birlikte sunacak

Bildiğimiz üzere firmanın evvelki telefon serisi Xiaomi 12, 12 Pro ve 12X pazarda büyük bir muvaffakiyet elde etmişti. Münasebetiyle yeni çıkacak serinin de kullanıcılar için sürpriz özellikleri ve donanımı elinde bulundurmasına kesin gözüyle bakılıyor. Xiaomi ve Leica‘nın kamera iştirakinin akabinde gelen birinci telefon olacak olan 13 serisi, kamera kalitesi açısından daha gelişmiş özellikler sunabilir.

Xiaomi tarafından aktarılan Mi 13 serisi model numaralarına gelince, Mi 13 ulusal sürüm modeli: 221113C, Mi 13 Pro-ulusal sürüm modeli: 2210132C, Mi 13 Memleketler arası sürüm modeli: 2211133G ve Mi 13 Pro Milletlerarası sürüm modeli: 2210132G olarak isimlendirilmiş. Bakalım bu telefon ne üzere özel özelliklere ve donanıma sahip olarak piyasaya çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.