Xiaomi 12S Pro tasarımı lansmandan önce ortaya çıktı!

0 4

Bugün erken saatlerde Xiaomi, Xiaomi 12S serisinin lansman tarihini açıkladı. Yaklaşan premium akıllı telefonlar, Çinli şirketin Alman kamera üreticisi Leica ile birlikte geliştirilen kameralara sahip birinci telefonları olacak. Firmanın CEO’su bu telefonlardan birinin dizaynını açıkladı. Xiaomi CEO‘su Lei Jun, Weibo’da Xiaomi 12S Pro’nun bir imgesini paylaştı. Görseldeki telefon, kelam konusu akıllı telefonun geçen ay sızdırılan imajıyla birebir aynı görünüyor.

Bu, Xiaomi 12S Pro’nun tasarım açısından Xiaomi 12 Pro ile aıynı olacağı manasına geliyor. Tek fark, kamera adasında ‘Leica’ markasının varlığı.

Xiaomi 12S Pro tasarımı lansmandan evvel ortaya çıktı!

Henüz piyasaya sürülmemiş telefondaki kamera sistemiyle ilgili net detaylara sahip değiliz. Bununla birlikte serinin birebir 50MP üçlü kamera dizisine sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten, evvelki raporlara nazaran, Xiaomi 12S Pro, Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 ve Mediatek Dimensity 9000 (veya Plus) varyantlarında sunulacak. Eski sürüm 120W süratli şarj takviyesine sahip olacak, ikincisi ise 67W süratli şarj ile hudutlu olacak.

Qualcomm modelinin 8GB + 128GB, 8GB + 256GB ve 12GB + 512GB bellek yapılandırmalarında gelmesi bekleniyor. Meğer Mediatek varyantı 128 GB depolama ile mevcut olmayacak. 4 Temmuz’daki resmi lansmanından evvel Xiaomi 12S serisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz diyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.