Xiaomi 12 Ultra için lansman tarihini açıkladı! Bekleyiş sona eriyor

0 3

Xiaomi 12 Ultra lansman tarihi net olarak belirlendi. Birkaç rapor, Çinli üreticinin aygıtı Temmuz ayında piyasaya sürebileceğini öne sürmüştü. TechGoing tarafından hazırlanan yeni bir rapor, ASUS’un ROG Phone 6 serisini duyurduğu gün 12 Ultra’nın piyasaya çıkacağını belirtiyor.

Rapora nazaran Xiaomi 12 Ultra, 5 Temmuz’da duyurulacak. Bilmeyenler için ASUS, ROG Phone 6 serisi oyuncu akıllı telefonlarını birebir gün tanıtacak. Tayvanlı üretici, ROG Phone 6 aktifliğini Taipei Saati ile 20.00, Berlin Saati ile 14:00, New York Saati ile 8:00’de düzenleyecek.

Xiaomi 12 Ultra için lansman tarihini açıkladı! Bekleyiş sona eriyor

Raporda, Xiaomi’nin 28 Haziran’da Çin’de Xiaomi 12 Ultra’nın resmi tanıtımlarını yayınlamaya başlayacağı belirtiliyor. Yayın, lansman tarihi sızıntısının Çin’den çok sağlam olmayan bir kaynaktan geldiğini tez etti. Bununla birlikte, Xiaomi 12 Ultra 5 Temmuz’da piyasaya sürülmeye hazırlanıyorsa, resmi lansmanı önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkacaktır.

Xiaomi 12 Ultra ve ROG Phone 6 serisi, büsbütün yeni Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alıyor. Muhtemelen Xiaomi’nin lansman aktifliği, 5 Temmuz’daki ROG Phone 6 serisi etkinliğinden sonra yapılabilir. Bu formda ASUS, Snapdragon 8+ Gen 1 takviyeli bir telefon piyasaya süren dünyanın birinci markası olabilir. ROG Phone 6 serisinin satın alınamayacağına dair söylentiler var, bu da Xiaomi 12 Ultra’nın ondan evvel satışa çıkabileceği manasına geliyor.

Xiaomi 12 Ultra hakkında çıkan söylentiler, 6.7 inç AMOLED LTPO QHD+ 120Hz ekran, 12GB’a kadar RAM / 512GB depolama ve 67W süratli şarjlı 4.800mAh pil üzere temel özellikler sunacağını ortaya koydu. 20 megapiksel ön kameraya ve Leica tarafından tasarlanmış 50 megapiksel üçlü art kameralara sahip olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.