Xiaomi 12 Lite 5G görselleri sızdırıldı! Bu telefon çok satar

0 5

Xiaomi 12 Lite 5G‘nin yakında Avrupa ve Asya’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Akıllı telefonun uygulamalı bir görüntüsü Twitter’da ortaya çıktı. Paylaşılan görseller telefonun dizaynına her açıdan güzel bir bakış sağlıyor. Nisan ayında Weibo’da Xiaomi 12 Lite 5G‘nin canlı manzaraları ortaya çıktı ve artık uygulamalı görüntüsü da sızdırıldı. Görüntü, 12 Lite’ın merkezi olarak pozisyonlandırılmış delikli ve ince çerçeveli düz bir ekranla donatılacağını ortaya koyuyor. Aygıtın çerçeveleri başka çerçevelere nazaran biraz kalın görünüyor.

Cihazın sağ tarafında bir ses ve güç düğmesi bulunuyor. Aygıtın art tarafının sol üst köşesinde üçlü kamera ünitesi bulunuyor.

Xiaomi 12 Lite 5Gkey özellikleri

Ekrana yerleştirilen plastik sinemada Xiaomi 12 Lite 5G’nin temel özelliklerinden bahsediliyor. Akıllı telefonun tüy kadar hafif ve ince bir dizayna, stüdyo seviyesinde 108 megapiksel üçlü kamera ünitesine, 67W süratli şarja ve 120Hz AMOLED ekrana sahip olacağı görülüyor.

Xiaomi 12 Lite 5G’nin Snapdragon 778G ve MIUI 13 tabanlı Android 12 işletim sistemi tarafından desteklenmesi bekleniyor. Aygıt selfiler için 16 megapiksel kamera içerebilir. Art kurulumunda OIS takviyeli 108 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş kamera ve 5 megapiksel makro lens bulunacak. Aygıt 6.55 inç AMOLED FHD+ ekrana sahip olacak. Bir mukaveleye nazaran, 64 megapiksel ana kamera içeren bir varyant olabileceği de bekleniyor.

Yakın tarihli bir rapor, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunacak tek bir varyantta geleceğini ortaya koydu. Lakin aygıtın FCC sertifikası, 6 GB RAM + 128 GB depolama sürümünde de gelebileceğini ortaya koydu. Telefonun siyah, pembe ve yeşil renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.