WhatsApp’tan şok uygulama! Mesajlar artık düzenlenebilecek

0 6

WhatsApp, çok talep edilen bir özelliği yakında akıllı telefon uygulamasına getirmeyi planlıyor olabilir. Şirketin gelecekteki güncellemeleri, sonunda gönderilmiş bildirileri düzenleme seçeneği sunabilir. Haber, bir geliştirme yapısının ekran imajını paylaşan bir WABetaInfo raporundan geldi. Paylaşılan görsel, şu anda canlı derlemede mevcut olmayan bir “İletisi düzenle” seçeneğini gösteriyor.

Bilhassa, bu ekran imgesi uygulamanın Android sürümü için. Lakin özellik büyük olasılıkla iOS sürümü için de gönderilecek. Şu an itibariyle bu özelliğin tanınan iletileşme uygulamasında nasıl çalışacağı bilinmiyor.

WhatsApp’tan şok uygulama! İletiler artık düzenlenebilecek

Bununla birlikte, bu en çok istenen özelliklerden biriydi ve zati gönderilmiş olan iletilerin düzeltilmesi epey kullanışlı olabilir. Şu anda, kullanıcılar sırf yeni bir bildiride açıklama göndererek yahut bildirisi büsbütün silerek ve tekrar diğer bir ileti göndererek bildirilerini düzeltme seçeneğine sahip. Hasebiyle, bu, kullanıcılarının sohbetlerini dağıtan olağanüstü bir ömür kalitesi değişikliği olabilir.

Yeni Düzenle seçeneği, uygulamanın sağ üst köşesinde yer alacak ve muhakkak bir sohbet balonu seçildikten sonra görünecek. Bu menü şu anda canlı yapılardaki Kopyala ve Bilgi seçeneklerini barındırıyor. Bu özelliğin WhatsApp uygulaması için ne vakit kullanıma sunulacağı şimdi muhakkak değil. Siz bu yeni uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de gerekli bir düzenleme mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.