Vivo Türkiye, Resmi Online Alışveriş Mağazasını Açtı

0 6

Piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleri ile tüketicileri etkilemeyi başaran Vivo, Türkiye’deki hayranları için değerli bir adım attı. Şirket, resmi online alışveriş sitesini kullanıma sundu. Vivo’nun Türkiye’deki internet sitesi, açılışına özel kampanyalar ve indirim kuponları da sunuyor olması ile dikkate kıymet fırsatlar sunuyor.

myvivoshop.com adresi üzerinden hizmet veren Vivo satış sitesi, haber bültenine abone olan tüm kullanıcılara 100 TL’lik indirim kuponu veriyor. Ayrıyeten şirketin kimi akıllı telefon modelleri için yüzde 30’luk indirim kampanyasına da gidilmiş durumda. Vivo, tüm bunlarla birlikte 9-19 Haziran aralığında geçerli olan bir kampanya da başlattı.

Vivo V ve Y serisi telefonlarla kablosuz kulaklıklar satışa sunuldu

Vivo Türkiye’nin internet sitesinde şirketin V ve Y serisi akıllı telefonları satışa sunulmuş durumda. Bununla birlikte; şirketin TWS 2 serisi kablosuz kulaklıkları da internet sitesinde satılıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamalara nazaran 19 Haziran’a kadar V21 veya V21e satın alınması durumunda, TWS 2E isimli kablosuz kulaklık ikram edilecek. Vivo V23 5G alınması durumunda ise TWS 2 ANC kullanıcıya armağan edilmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.