Vivo fiyat performans modeli ile meydan okudu! Şimdi Xiaomi düşünsün

0 4

Akıllı telefon dünyası için her geçen gün daha değerli bir alternatif seçenek haline gelmeye başlayan Vivo, bir müddettir isminden bahsettiren ve Y76 5G modelinin halefi olan Y77 5G modelini nihayet tanıttı.

Yeni akıllı telefona baktığımız vakit birinci dikkatimizi çeken şey, Dimensity 920 ile gelecek savlarının tersine bu yonga seti yerine Dimensity 930 yonga setini kullanması oluyor. Bu sürpriz, telefonda daha yeni ve daha güçlü bir işlemci tercih edilmesi bakımından Vivo Y77 5G’nin puan hanesine +1 puan olarak yazılıyor.

Vivo fiyat performans modeli ile meydan okudu! Artık Xiaomi düşünsün

Telefonda bulunan 6,67 inç büyüklüğe ve Full HD+ çözünürlüğe sahip AMOLED ekran, son vakitlerin tanınan teknolojisi 120Hz yenileme süratiyle geliyor. Bu ekranın çabucak üst kısmında damla çentik dizayna sahip 8MP’lik bir selfie kamerası bulunurken, aygıtın art yüzeyindeki kamera suramı ise 50MP + 2MP biçiminde tasarlanmış.

Vivo şu an için yalnızca 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı donanımıyla satışa sunduğu bu modeli için, ilerleyen vakitlerde daha farklı seçenekler sunabileceğinin sinyallerini verdi. Öte yandan 80W süratli şarj takviyesine sahip 4.500mAh’lık bataryasıyla dikkat çeken telefon mavi yahut pembe olmak üzere iki farklı renk ile karşımıza çıkacak.

USB Type-C portu ve 3,5mm jak girişi ile standart özelliklerini tamamlayan Vivo Y77 5G’nin satış fiyatı ise 298 dolar olarak belirlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.