Valorant Mobile’dan Oynanış Videosu Sızdırıldı

0 17

Riot Games’in tarafından geliştirip yayınlanan çok oyunculu FPS Valorant, dünya çapında popülerliğini artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda uzun müddettir beklenen Türk Casus Fade’in tanıtıldığını sizlerle paylaşmıştık. Ayrıyeten bu karakterin yaptığı bir el işaretinin kaldırıldığının tez edilmesi de ülkemizde gündem olmuştu.

Bunun yanı sıra ABD merkezli oyun devi Riot Games, geçtiğimiz yıl oyunun hayranlarının heyecanını tavan yaptıran bir açıklamada bulunmuştu. Dev şirket, bu açıklamalarında Valorant’ın taşınabilir sürümünün çıkacağını söz etmişti. Artık ise ‘Valorant Mobile’ ismi oyunla ilgili değerli bir gelişme yaşandı.

Valorant Mobile’dan birinci oynanış görüntüsü

Gelen haberlere nazaran sabırsızlıkla beklenen Valorant Mobile’dan oynanış görüntüsü sızdırıldı. İnternet ortamında süratle yayılan bu görüntü, oyun hakkında birinci izlenimlerimizin oluşmasına, taşınabilir aygıtlarda nasıl çalıştığına ve PC sürümünden ne üzere özellikler taşıdığını görmemize imkan sağladı. Görüntü inceleyen birçok kullanıcı da taşınabilir sürümün başarılı olacağını düşündüklerini söz etti.

Açıklamalarda, 13 dakikalık oynanış manzaralarını içeren bu sızıntının Çin’de yapılan oyun testlerine ilişkin olduğu belirtildi. Bir YouTuber tarafından paylaşılan görüntüde, Valorant Mobile’ın Phoenix isimli casus ile oynandığı, grafiklerinin nasıl olduğu ve oyunun mobile nasıl adapte edildiği görülüyor. Lakin bunun bir test olduğunu; yani oyunun ilerleyen vakitlerde değişebileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Riot Games’in geçtiğimiz yıl duyurduğu oyun hakkındaki bilgiler şu an yok denecek kadar az durumda. Lakin bu görüntü, Valorant Mobile’ın oyunseverlere hoş bir tecrübe yaşatabileceğini gösteriyor. Ayrıyeten birçok insan, taşınabilir sürümün akabinde oyunun artık konsollar için de gelmesini istediklerini belirterek Riot Games’e davette bulnuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.