Valorant, İlk Su Altı Haritası Pearl’ü Tanıttı

0 6

Riot Games’in FPS oyunu olan Valorant, çıktığı birinci günden bu yana çok sayıda oyuncu tarafından oynanılmaya başladı. Hatta oyun o kadar sevildi ki; Riot Games’in vazgeçilmez oyunu olarak görülen League of Legends’ı oynamayı bırakıp Valorant’a başlayan çok sayıda oyuncu oldu.

Riot Games de ulaştığı bu kitleyi sıklıkla getirdiği yeniliklerle şaşırtmaya ve memnun etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Valorant’a gelen Türk karakter de büyük bir beğeni toplamıştı. Bugün de emsal şaşırtıcılıkta bir haber geldi ve Valorant’ın birinci su altı haritası tanıtıldı.

Valorant’ın duyurulduğu günden bu yana oyuna eklenen birinci harita Pearl oldu!

Yukarıdaki görüntüde da görmüş olduğunuz üzere haritanın isminin Pearl (inci) olması sebebiyle haritanın belli kısımlarında inci ayrıntılara yer verilmiş. Haritanın kıssasından kısaca bahsetmek gerekirse; iklim değişikliği felaketiyle sarsılan dünyada Kingdom Industries tarafından bir su altı kenti inşa ediliyor. Haritanın görünümü de bizlere verilmek istenen o ‘şehir’ havasını yaşatan kafe ve restoranlarla çevrilmiş durumda.

Bununla birlikte harita, Riot Games tarafından tanıtıldığı günden bu yana Valorant’a eklenen birinci harita olma özelliğini taşıyor. Lakin şunu söylemeliyiz ki; Pearl’ün bu farklı atmosferi Valorant’a eklenecek yeni haritalarla ilgili de epey büyük bir heyecan yaratmayı başardı. Yeni harita Pearl’ün 5. Kısım 1. Kısım ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Peki siz yeni haritayı nasıl buldunuz? Bilhassa emsal oyunlarda görmeye alışık olmadığımız bu yeni görünüm sizce oyun içinde nasıl bir tecrübe sunacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.