Twitter çöktü! Binlerce kullanıcı erişim sorunu yaşıyor (Güncellendi)

0 2

Sosyal paylaşım platformu Twitter önemli bir erişim sorunu ile karşı karşıya. Dünyanın en tanınan toplumsal medya platformlarından olan Twitter yaşanan erişim sorunu ile gündeme oturdu. Dev toplumsal Medya platformunda akış yenilememe ve tweet atamama sorunu yaşanıyor.

Dünyanın en çok kullanılan toplumsal medya platformları ortasında yer alan Twitter bir müddettir erişilemez durumda. Platforma girmeye çalışan kullanıcılar erişim sorunu yaşadıklarını duyurdu. 15:00’da başlayan erişim sorununun nedeni bilinmezken, kullanıcılar, ana sayfadaki hareketleri görüntüleyemiyor.

Twitter çöktü! Binlerce kullanıcı erişim sorunu yaşıyor

Tweetdeck ve Twitter akışa erişmeye çalışan kullanıcılar ‘Bir kusur oluştu ancak endişelenmene gerek yok, senden kaynaklanmıyor. Tekrar deneyelim’ uyarısı ile karşılaşıyor. Platform ise şimdi hususla ilgili bir açıklama sunmadı. Bu cins kesintileri izleyen bir web sitesi olan Down Detector’a nazaran, çeşitli ülkelerde yaşanan birinci meseleler öğlen saatlerinde başladı.

Down Detector’da binden ‘den fazla sorun raporu kaydedildi. Buna nazaran kullanıcılar hem uygulama hem de web sitesi aracılığıyla Twitter’a erişmekte zorlanıyor. Siz Twitter platformuna erişim sorunu yaşıyor musunuz? Yaşıyorsanız bize yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Güncelleme: Şu anda Twitter’a erişim sorunları Tweetdeck ve akış için düzeltildi. Kullanıcılar erişim sıkıntısının kalktığını söylüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.