Twitch’in İzlenme Rekoru Bir Kez Daha Kırıldı

0 3

Birkaç sefer ülkemizdeki Elraenn ve wtcn üzere yayıncılarla kırılan Twitch’in anlık en çok izleyiciye ulaşma rekorundan haberdarsınızdır. O rekor yeniden kırıldı lakin bu sefer dünya çapında. Yabancı bir Twitch yayıncısının yaptığı boks etkinliğinde izlenme sayısı dudak uçuklan düzeylere çıktı.

Ibai isimli ünlü yayıncı, La Velada Del Año II isimli bu aktiflikte çeşitli diğer içerik üreticileriyle birlikte müzik performansı eşliğinde bir ringin içerisinde boks yapıyordu. Kendisi bu aktiflik sırasında Twitch’in anlık izleyici rekorunu kırdı.

Ibai’nin yayınını tıpkı anda 3,3 milyon kişi izledi

Ibai’nin gerçekleştirdiği Twitch yayınında Twitch’in dünya çapında anlık izlenme rekoru tekrar kırıldı. Twitch’te 11,1 milyon takipçiye sahip olan Ibai’nin boks aktifliği yayını tıpkı anda tam 3,3 milyon kişi tarafından izlendi. Ibai’den evvelki en çok izlenme sayısı rekoruna sahip yayıncı, 2.470.347 izleyici ile TheGrefg olmuştu, kendisi bir Fortnite yayını yapıyordu.

Ibai’nin tek başarısı en çok izlenme sayısına sahip Twitch yayınını yapmak olmadı. Ibai şu anda sahip olduğu 11,1 milyon takipçiyle Twitch’te en çok takipçiye sahip dördüncü kanal oldu. Şayet dilerseniz yayının tekrarını buradan izleyebilirsiniz.

Ibai, çoklukla özel etkinlikler ve Just Chatting yapan İspanyol bir yayıncı ve yayınları da İspanyolca, hasebiyle İspanyolca bilmiyorsanız izlemenizi pek tavsiye edemeyiz. Siz yeni Twitch rekoru hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.