Türkiye’de üretilen ilk POCO akıllı telefon satışa sunuldu!

0 3

Genç teknoloji meraklıları ortasında tanınan bir teknoloji markası olan POCO, hareket halindeyken dahi kaliteli cümbüş tecrübesi sunan ve Türkiye’de üretilen birinci POCO telefon olan POCO C40 modelini satışa sundu.

Kusursuz ve dinamik bir performansa sahip olan POCO C40, hareket halindeki ömür usulüne uygun sürükleyici görüntüleme için POCO telefonlarda şimdiye kadarki en büyük ekran ve muazzam bir kapasiteye sahip 6.000mAh pil ile birlikte geliyor. Yeni POCO C40, akıllı telefon kullanıcılarını mutlu edecek özelliklerin yanı sıra harikulâde görsel-işitsel tecrübesi, uygun fiyatlarla birleştirerek POCO’yu giriş düzeyi segmentte üst sıralara yerleştiriyor.

POCO C40 ile akıllı telefonları yeni başlayanlar için daha erişilebilir ve sezgisel hale getirmeyi amaçladıklarını belirten POCO Küresel Eser Pazarlama Yöneticisi Angus NG, “POCO C40 ile giriş segmentinde en düzgün seçenek olmayı hedefliyoruz. Tüketici seçimlerini kolaylaştıran seçenekleri genişletirken rakipsiz fiyat ve cümbüş tecrübesi sunuyoruz” dedi.

POCO C40: Uygun fiyat, eksiksiz kullanıcı deneyimi

Segment önderi performansı ve eşsiz fiyatıyla rakipsiz olan POCO C40, POCO telefonlarda şimdiye kadarki en büyük ekrana sahip. 6,71 inç LCD Nokta Damla ekranıyla kullanıcılara eksiksiz bir görüntüleme tecrübesi sunuyor. Çizilmelere sağlam Corning Gorilla® Glass ekranıyla yaz aylarının açık hava maceraları için ülkü bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor.

400 nite kadar parlaklık derecesine sahip olan ekran, Güneş Işığı modu üzere özellikleri sayesinde parlaklığını güneş ışığıyla orantılı olarak akla yatkın ayarlıyor. Okuma modu, ekranı daha sıcak bir renk sıcaklığına geçirerek uzun okuma müddetlerinde gözlerin daha az yorulmasını sağlıyor. POCO C40’ın geniş ekranı ve sezgisel özellikleri; görüntü izlemeyi, oyun oynamayı ve mesajlaşmayı daha erişilebilir hale getirerek hareket halindeyken daha fazla vakit kazanılmasına imkan tanıyor.

POCO C40, tek bir şarjla iki gün boyunca kullanım sağlayan 6.000mAh pile sahip ve gün uzunluğu yüksek performansın korunması için 18W süratli şarj dayanağı bulunuyor Aygıt, kendisini cümbüş merkezi haline getiren üstün özelliklerinin yanı sıra kullanıcı tecrübesini daha da üst taşıyan güçlü bir hoparlöre de sahip. POCO C40’ın hoparlörleri daha net telefon görüşmesi yapılmasını sağlayarak ve müzik dinlemeyi daha keyifli hale getirerek kullanıcılara büyüleyici görsel ve işitsel tecrübeler sağlayan büyüleyici bir ses dünyasının kapılarını açıyor.

Cihazın art kısmında 13MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörüne sahip çift kamera heyetimi bulunuyor. Aygıtın ön kamerası ise 5MP. Bu suram, her anın en üst netlik ve hassasiyetle yakalanabilmesine imkan tanıyan çeşitli yeni fotoğraf ve görüntü özellikleri ve modlarıyla birlikte geliyor. 5MP ön kamera manzaralı aramalar ve selfie’ler için harikalık sağlarken 2MP derinlik sensörüne sahip lens, fotoğraf kompozisyonlarında mükemmel bir estetik ve kalite için gerçek vakitli derinlik algılama sunuyor.

POCO C40’ın merkezinde JLQ Technology’nin yüksek performans için geliştirilen en son sekiz çekirdekli JR510 işlemcisi bulunuyor. Taşınabilir platform, 11nm teknolojisiyle üretilen 2.0 GHz’ye ulaşan sekiz adet Cortex-A55 çekirdek üzerine inşa edilmiş. POCO C40’ın genç ve canlı tasarımı, daha büyük ve gözü pek bir görünüm sunuyor ve her zamankinden daha inançlı bir hale getiriyor. POCO C40: POCO Sarısı, Güç Siyahı ve Mercan Yeşili olmak üzere 3 farklı renkte ve 3GB+32GB ile 4GB+64GB varyantlarıyla gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.