Toplam Cardano cüzdan sayısı 3,5 milyona ulaştı! Yükseliş işareti mi?

0 2

Cardano blok zinciri geçen yıl kıymetli bir büyümeye şahit oldu ve ağın lokal parası ADA’yı tutan cüzdan sayısındaki artış, yaklaşmakta olan Valid hard fork’tan evvel görüldü.

Toplam Cardano cüzdan sayısı 3,5 milyona ulaştı! Yükseliş işareti mi?

24 Aralık 2021’de Cardano cüzdan sayısı 2,5 milyondu. Farklı bir biçimde, o vakitten beri 1 milyondan fazla ADA cüzdanı eklendi.

Finans tahlilleri ile bilinen Finbold tarafından elde edilen istatistiklere nazaran, Cardano Blockchain Insights bilgilerini kullanarak Ağustos’un birinci haftasında toplam ADA cüzdan sayısı 3.500.565 düzeyinde bulunduğunu tespit etti.

Cardano ağındaki toplam cüzdan sayısı. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Cardano’nun 3 Şubat’ta 3 milyon cüzdana ulaştığı göz önüne alındığında, Cardano, kripto piyasası çöküşüne karşın son altı ayda 500.000’den fazla yeni sahip eklemeyi başarmış görünüyor.

Ufukta en son Vasil hard fork’u ile Plutus Scripts (Cardano tabanlı bir akıllı mukaveleler platformu) tırmanmaya devam ediyor ve akıllı kontrat fonksiyonelliğinin dahil edilmesini içeren Eylül 2021 Alonso sert çatalının tesirini görerek Cardano’nun ölçeklenebilirliğini ve performansını güzelleştiriyor.

Özellikle, Alonso hard forku, Cardano’nun geliştirici topluluğu üyelerine, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve programlanabilirlik ile ilgili uygulamalar geliştirmek için bir platforma erişim imkanı sağladı.

Şu anda, CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran Cardano, gün içinde %5,33 artışla 0,5429 $’dan süreç görüyor.

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.