Tom Clancy’s The Division Resurgence Duyuruldu

0 4

Bilgisayar ve konsol dünyasında olduğu kadar taşınabilir oyun dünyasında da ismini duyuran Ubisoft, bugüne kadar ana oyunlarını pek taşınabilir dünyaya taşıma taraftarı olmadı. Geliştirici şirket, bugün paylaştığı duyurusundaysa taşınabilir dünyaya çok daha büyük bir adım atmasını sağlayacak yeni oyununu açıkladı.

Ubisoft, tanınan serilerinden Tom Clancy’s The Division’ın yeni üyesi olacak ‘Resurgence’yi tanıttı. iOS ve Android’e geleceği açıklanan oyunun büsbütün fiyatsız olacağı açıklandı. Üçüncü şahıs görüş açısıyla oynanacak oyun, taşınabilir oyuncuları The Division dünyasına atacak ve New York sokaklarında gayret etmelerini sağlayacak.

Tom Clancy’s The Division Resurgence tanıtım görüntüsü:

The Division Resurgence, Ubisoft’un açıklamasına nazaran hem The Division hem de The Division 2 oyununun kıssasına katkıda sunacak önemli olaylara tanıklık edecek. Oyuncuların maksadı, sokak sokak savaşarak sivilleri korumak ve post apokaliptik bu dünyada daha güzel bir geleceğin kurulmasını sağlamak olacak.

Oyuncular, oyunda farklı sınıflardan karakterleri denetim etme ve teçhizatlarını özelleştirme bahtına sahip olacak. Oyunu oynadıkça daha güzel teçhizatlar kazanılabilecek. Ayrıyeten etraftan bulunan eşyalarla farklı eşyalar üretilebilecek, teçhizatlar güçlendirilebilecek. Açık dünya çeşidinde olan oyun hem tek hem de co-op olarak oynanabilecek.

Ubisoft, The Division Resurgence için henüz bir tarih vermedi. Fakat oyunun kapalı betasında yer almak isteyenler için müracaatlar şimdiden başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.