The Sims’in Yeni Ek Paketi Sanal Kıyafet Mağazası İçerecek

0 11

İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen ömür simülasyonu cinsindeki The Sims 4, çıktığı günden beri ek paketleri ile birlikte oyunseverler tarafındab beğeniyle oynanıyor. Geçtiğimiz aylarda bu üretimle ilgili enteresan bir içeriği sizlerle paylaşmıştık. Bu haberimizde, ek paketlerle The Sims 4 oyununa büsbütün sahip olmanın 9 bin TL’den fazla tuttuğu görülmüştü.

Şimdi ise oyuna yeni bir ek paket geliyor. The Sims 4 High School Years (Lise Yılları) ismini taşıyacak bu paket ile simlerin okula gidebileceği, derslere katılabileceği ve yurtlarda kalabileceği söz ediliyor. Ayrıyeten gelen yeni açıklamalar, paket ile oyuncuların sanal bir kıyafet mağazasına erişiminin olacağını ortaya koyuyor.

The Sims 4 High School Years paketinde sanal kıyafet mağazası yer alacak

The Sims 4 High School Years paketi, tanınan kıyafet şirketi Depop’tan gelen giysileri içeren bir sanal mağazaya sahip olacak. Depop, vintage eserleri indirimli fiyatlarla satan çevrim içi bir satış platformu olarak tanımlanıyor. Bu da lise paketiyle karakterlerin buralardan kıyafet satın alabileceğini ortaya koyuyor.

Açıklamalara nazaran yeni paket, balo, okul latifeleri, dersten kaçma üzere birçok ‘gençlik’ ögesini oyunseverlere sunacak. Ayrıyeten genç simlerin, Depop’a gibisi Trendi isimli bir uygulamayla ‘Simfluencer’ olabileceği ve oyun içi paralardan kazanabileceği aktarılıyor. Ayrıyeten bu karakterlerin Thriftea isimli sanal mağazadan kıyafet satın alıp trendleri belirleyebileceği tabir ediliyor.


Ayrıyeten oyunda yer alacak kıyafetlerin, gerçek Depop satıcıları tarafından tasarlanacağı da aktarıldı. The Sims yetkililerinden Julia Victor da paydaşlık ile ilgili açıklamalarında, “Sims 4 Lise Yılları paketi için Depop ile yaptığımız iş birliği, günümüzün moda trendlerini ve Z neslinin moda görüşünü yansıtan eşsiz ve gerçek bir oyun tecrübesini oyunculara sunmamızı sağladı” tabirlerini kullandı. The Sims 4 High School Years, 28 Temmuz Perşembe günü Steam, PlayStation, EA Origin, Xbox ve PlayStation platformlarından satışa sunulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.