Telefondan Fotoğraf ve Videoların Arka Planlarını Silmek!

0 4

Fotoğraf ya da görüntü düzenleyenlerin kullandıkları Photoshop yahut gibisi uygulamalar bazen ayrıntılı teknik bilgi gerektirebiliyor. Lakin ‘Fotoğraf ve görüntülerde art plan nasıl silinir’ sorusunun daha kolay tahlilleri de var. İşte bugün bu tahlillerden bahsedeceğiz. Videomuzda bahsedeceğimiz uygulamalarla insanları ya da objeleri fotoğraflarınızdan silerek .png formatında kaydedebilir, transparan bir imaj elde edebilirsiniz. Birebir vakitte görüntülerinizi GİF’e dönüştürmek için de uygulama tavsiyemiz olacak.

Saniyeler içinde fotoğraf art planını silin: Remove.bg

Videomuzda ele aldığımız birinci uygulamamız Remove.bg. Rastgele bir üyelik ya da ücret ödemesi gerektirmeyen bu internet sitesi sayesinde fotoğrafların art planı nasıl silinir diye düşünme kederi ortadan kalkıyor ve .png formatında indirebiliyorsunuz.

Videolarınızı basitçe GİF yapın: Unscreen

Videonun art planı nasıl silinir diye düşünenler için ikinci sitemiz ise uncreen. Unscreen sayesinde yüklediğiniz videoları GİF’e dönüştürebiliyorsunuz. Aynı vakitte tıpkı Remove.bg üzere bir algoritmaya sahip olan Unscreen, görüntülerde art plan silme sürecini yapmamıza da yardımcı oluyor.

AppStore’dan indirebileceğiniz art plan silme uygulaması: Scan Thing

Son uygulamamız ise Scan Thing. Yalnızca İOS için hazırlanan ve App Store’dan indirebileceğiniz Scan Thing, fotoğraflardaki art planı silmemize yarıyor. Kolay bir kullanım sunan bu uygulama, AppStore’daki kıymetlendirme sonucunda 5 üzerinden 4,6 yıldız puan almayı başarmış. Uygulama size 12 fiyatsız süreç hakkı sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.