Squid Game ikinci sezon geliyor! İşte o tarih

0 8

Squid Game, Netflix’in en çok sevilen üretimlerinden biri. Geçtiğimiz yıl önemli manada bir hayran kitlesi elde eden üretim için uzun müddettir bir ikinci dönem beklentisi mevcuttu. Artık yayın akışı devi ikinci dönem için yeşil ışık yaktı.

Yayın akışı devi Netflix son devirlerde büyük kayıplara uğradı. Parola paylaşımı sebebiyle önemli manada üye kaybına uğrayan şirket maddi açıdan kimi sıkıntılarla yüzleşiyor. Bu sebeple en sevilen içerikleriyle ilgili çalışmaları artıran şirket Squid Game ikinci dönem için de yeşil ışığı yaktı.

Squid Game ikinci dönem geliyor! İşte o tarih

Yönetmen, “Squid Game’in birinci dönemini hayata geçirmek 12 yılımı aldı. Lakin Squid Game’in şimdiye kadarki en tanınan Netflix dizisi haline gelmesi yalnızca 12 gün sürdü” tabirlerini kullandı. Artık paylaşılan yeni bir gönderide “Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da o denli. 2. döneme hazır olun. Ddakji oynatan grup elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıyeten Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız” sözleri kullanıldı.

Squid Game ile elde edilen muvaffakiyetin akabinde yayın akışı devi Netflix daha fazla Asya içerikli üretimlere yöneldi diyebiliriz. Şirket son vakitlerde animasyon ve anime üretimlerine da ziyadesiyle tartı veriyor. Siz Squid Game ikinci dönemini bekliyor musunuz? Yorumlarda bize yazmayı unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.