Solana projeleri %40 hızlandı! Bu durum Salona fiyatını etkiler mi?

0 1

Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmak için bir blok zinciri platformu olan ve şu anda piyasa pahası açısından altıncı sıradaki kripto para ünitesi olan Solana (SOL), yeni yıla sert bir başlangıç ​​yaptı ve 31 Mayıs 2022’ye kadar Solana için kripto topluluğu projeleri %40’ın üzerinde artış gösterdi.

Solana projeleri %40 hızlandı! Pekala bu durum Salona fiyatını tesirler mi?

DeFi varlığının 2021’de ulaştığı tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden hala çok uzakta olmasına karşın, Mayıs 2022’nin sonunda CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Solana’nın 131,79 dolardan süreç göreceğini varsayım ederek tokenin fiyatı için büyük bir itimat söz ediyor.

Öngörülen fiyat, eserin yayınlandığı tarihteki mevcut fiyatına nazaran %40,15 yahut 37,76$’lık bir artışı yansıtmaktadır. Genel olarak, sonuncu fiyat varsayımına varmak için CoinMarketCap topluluğunun 3.074 üyesinin oyları dikkate alındı.

Solana fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Solana fiyat iddiaları açısından, kripto topluluğu, son altı aydaki kestirimlere dayanarak ortalama %67,9 tarihi doğruluğa sahip.

SOL fiyat iddiası doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Şu anda Solana, son 24 saatte %2.72 ve evvelki haftaya nazaran %7.53 düşüşle 94.02$’dan süreç görüyor. Duruma nazaran SOL’un toplam piyasa kıymeti 31,4 milyar dolar. Piyasa bedeli bazında, en güzel rakip olmaya devam ediyor.

SOL fiyat tablosu 7 günlük. Kaynak: CoinMarketCap

Solana, orjinal hacmiyle, Cardano üzere öbür önde gelen rakiplerini geride bırakmayı başardı. Gerçek dünyadaki süreçlerde 310 milyon dolar ile şu anda gerçek dünya hacmi açısından üçüncü en büyük akıllı kontrat ağıdır. Sırf Ethereum ve Terra, sırasıyla 2,46 milyar dolar ve 506 milyon dolar pahasında daha kıymetlidir.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.