Snapchat ücretli oluyor! Kullanıcıları üzecek detay

0 5

Bir şirket sözcüsünün demecine nazaran Snapchat kullanıcılara yeni özelliklere erken erişim sağlayacak fiyatlı bir abonelik katmanını test etmeye başladı. “Snapchat kullanıcıları için yeni bir abonelik hizmeti olan Snapchat Plus’ın erken dahili testini yapıyoruz. Abonelerimizle özel, deneysel ve yayın öncesi özellikleri paylaşma potansiyelinden heyecan duyuyoruz ve en düzgün biçimde nasıl hizmet verebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. topluluğumuz” tabirleri kullanıldı.

Güvenilir bir kaynak olan Alessandro Paluzzi, hizmet hakkında pek bir ayrıntı açıklamazken, uygulamada Snapchat Plus‘ın neler sunabileceği hakkında birtakım bilgileri de sızdırdı.

Snapchat fiyatlı oluyor! Kullanıcıları üzecek detay

Görünüşe nazaran, kullanıcılar birtakım arkadaşlarını sabitleyebilecek ve birtakım özel simgelere erişim sağlanacak. Snapchat Plus kullanıcıları ayrıyeten profillerinde bir rozet alacak, arkadaşlarının pozisyonlarını son 24 saat içinde görme imkanına sahip olacaklar. Şayet bu arkadaşlar kullanıcıyla pozisyonlarını paylaşıyorsa kaç arkadaşının öykülerini tekrar izlediğini göreblecek. Paluzzi’nin ortaya çıkardığı detaylara nazaran, hizmet kullanıcılara ayda 4,59 € (4,83 $) yahut yılda 45,99 € (48,41 $) mal olacak.

Snap hizmeti sunmaya karar verirse, bu özellikler ve fiyatlar, özellik kullanıma hazır olduğunda değişebilir. Başka toplumsal ağların ve uygulamaların da kendilerine ilişkin fiyatlı katmanlar sunduğunu yahut üzerinde çalıştığını görünce, Snapchat Plus’ın kullanıma sunulması sürpriz olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.