Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam zamanı mı?

0 2

Shiba Inu’nun (SHIB) geçen ay kurulsuz yatırım platformu Robinhood’da listelenmesine karşın, en son bilgiler köpek göğüs tokeninin bir yıldan fazla bir müddettir en düşük süreç hacmine ulaştığını gösteriyor.

Shiba Inu için şu an yatırım yapmanın tam vakti mı?

Robinhood’da uzun vakittir beklenen listenin ortaya çıkmasından sonra kripto tüccarları Shiba Inu Coin’i satın almak için istekli olduklarından, bir saatten kısa bir müddette dijital varlığa 1 milyar doların üzerinde akış sağlandı.

Bununla birlikte, bir evvelki çeyreğe nazaran 2022 yılının birinci çeyreğinde neredeyse %70 oranında düşüş kaydeden DeFi göğüs tokeni, tıpkı ayda listelenmesine karşın Mart 2021’den bu yana süreçlerde en büyük düşüşü yaşadı.

Finbold tarafından elde edilen datalar, blockchain analitik web sitesi bloxy’nin istatistiklerine nazaran, Nisan 2022’deki toplam SHIB süreç sayısının Mart ayındaki 329.893’ten 216.260’a düştüğünü ve toplam süreç sayısının 37.369 olduğu Mart 2021’den bu yana en büyük düşüşü işaret ettiğini ortaya koyuyor.

SHIB zincir içi süreçler.

SHIB faizi düşüyor

Bilhassa Ekim 2021’de SHIB süreçlerinin toplam sayısı tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.389.603’e ulaştı, bu da göğüs parası için en dikkat cazibeli düzeyler göz önüne alındığında, Nisan ayı senaryosunun çarpıcı biçimde farklı olduğunu gösteriyor.

Dahası, geçen ay Shiba Inu, öbür göğüs madeni para rakiplerinden rekabetle karşı karşıya kaldı; ApeCoin Nisan ayında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşırken, Elon Musk önerilen Twitter devralımı konusunda hala bir mutabakata varmaya çalışırken, Dogecoin yalnızca bir saat içinde piyasa kıymetine 2 milyar dolar ekleyerek 16,56 milyar dolardan 18,64 milyar dolara yükseldi ve en yüksek düzeye tırmandı.

Son bilgiler, Shiba Inu’nun New York, Texas, California ve Nevada dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde hala en çok aranan dördüncü kripto para ünitesi olduğunu gösterse de, sahiplerin sayısı da azalmaya devam ediyor; En son zincir üstü datalar, bilhassa değişken bir kripto pazarında, birçok yatırımcı SHIB’nin büyük bir pompaya sahip olduğunu ve bir sonraki kripto para için öteki bir yere bakacağını düşünüyor olabilir, bir kayma olabileceğini düşündürebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.