SHIB kurucusu, tweet’leri gizemli bir şekilde siliyor! Neden?

0 7

Köpek göğüs kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ), mevcut piyasa kararsızlığı modelini takip ediyor. Gizemli yaratıcısı, “Ryoshi” ismiyle anılan bir kişi yahut kümenin kim olduğuna dair rastgele bir bilgi bulunmuyor. Bu gizemli kişi, tweet’lerini gizemli bir formda siliyor! Nedeni ise bilhassa de yatırımcıları tarafından merak ediliyor.

SHIB kurucusu, tweet’leri gizemli bir halde siliyor! Neden?

Farklı bir halde, Twitter’da RyoshiResearch olarak da bilinen köpek göğüs madeni para kurucusu, Twitter profillerindeki tweet’ler ve Medya sayfalarındaki tüm gönderiler de dahil olmak üzere tüm (bilinen) çevrimiçi etkinliklerini ve paylaşımlarını sildi.

Medium’daki gizemli bildiriler

Topluluğun artan telaşının ortasında, Medium sayfasında aşağıdaki kısa bildirisi içeren birkaç gönderi yayınlandı:

“Önemli biri değilim ve bir gün haber vermeden gideceğim. SHIBA’yı alın ve frenlemeye hakikat seyahat edin.”

İkinci gönderi, Shiba Inu’nun takma isimli birincil geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya yönelik ve onlara şunları söylüyor:

“Lütfen bedelsiz saçma sapan şeyler söyleme. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS, SHIBA Metaverse’e odaklanın. En kısa vakitte bir güncelleme yayınlayın. İnsanları bekletmeyin ve bulmacaları iddia edin. İlerlemelerini haftalık olarak güncelleyin. Abur cuburlara muhtaçlığımız yok. DEV aygıtınız bir kaplumbağadan çok daha yavaş!“

Twitter profil fotoğrafının gerisindeki kapalı mana?

Wayback Machine’den alınan bilgilere nazaran, Ryoshi’nin ani kaybolmalarından evvel yaptığı son tweet 29 Mayıs 2021’de yapıldı . Tıpkı platform bilgilerine nazaran, Ryoshi’nin dördüncü ve son blogu (kaldırıldı) bir yıl evvel – 30 Mayıs 2021’de yayınlandı.

Mevcut durumda, SHIB, yedi gün öncesine nazaran gün için %0,43 ve %5,23 düşüşle 0,0000117 dolardan süreç görüyor. Bu göstergeye nazaran şu anda 16. en büyük kripto para ünitesinin piyasa kıymeti 6,41 milyar dolar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.