Scorn beklenenden erken çıkacak

0 2

İki yıl evvel gerçekleşen brüt oynanışın ve Summer Game Fest sırasındaki bir öteki gösterimin akabinde, çarpık nişancı Scorn, 14 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Daha evvel düşünülenden yedi gün evvel, onun çarpık biyomekanik iğrenç dünyasına atlayabileceksiniz.

Geliştirici Ebb Software, yeni çıkış tarihi için bir neden vermedi, fakat değişikliği açıklayan (uygun halde ürkütücü) yeni bir fragman yayınladı. Scorn, Xbox Series X|S ve PC’ye özel olacak ve lansman gününde Xbox Game Pass’i vuracak.

Xbox’a özel konsol, H. R. Giger’in (Ridley Scott’s Alien’ın görsel dizayncısı olarak en güzel tanıdığınız kişi olabilir) Biyomekanik sanatından ve Zdzisław Beksiński’nin (ara sıra karşınıza çıkan çok sayıda müthiş derecede ürkütücü iskelet sanatı çizen) gotik gerçeküstücülüğünden esinlenmiş. Çok sayıda organik görünümlü mimari ve güçlü silahlar görmeyi bekleyin. Hepsi çok müthiş.

Scorn beklenenden erken çıkacak

Hayranlar uzun müddettir Scorn’un çıkmasını bekliyordu. Oyun, 2017’de bir Kickstarter projesi olarak hayata başladı ve başlangıçta bir yıl sonra piyasaya sürülmeye ayarlandı. O yıl geçtikten sonra, yeniden bu yıla ertelenmeden evvel 2021 olarak belirlendi. Görünüşe nazaran Ebb Software öteki bir gecikme olmayacağından emin.

Erken sürüm, günümüz oyun sanayisinde epey yeniliktir. Bu yıl, geliştiriciler pandemi kesintilerinden ve oyun geliştirmenin olağan beklenmedik problemlerinden kurtulduklarından, büyük bir üçlü A oyununun ertelendiğini gördü. Starfield, Forspoken ve Lord of the Rings Gollum üzere 2023’e ertelendi. Hogwarts Legacy, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ile birlikte geri çekildi. Ubisoft’un kuşatılmış swashbuckler Skull and Bones da yalnızca ertelendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.