Samsung Türkiye’den NFT Eğitim Platformu: dART [Video]

0 7

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Türkiye ayağından dikkat çeken bir atılım geldi. Dijital Hayatta Dijital Sanat (dART) isimli yeni bir proje için start verildiğini duyuran Samsung Türkiye, ülkemizde dijital sanata ilgi duyanların gönlünü fethedecek üzere görünüyor.

Dileyen herkesin dahil olabileceği bir platform olarak karşımıza çıkan dART, dijital sanat ve NFT teknolojileri üzere alanlarda eğitimlerin verildiği, yeni girişimcilere yol gösterilecek bir mecra olacak. Kullanıcılar, bu platform üzerinden NFT’nin ne olduğunu, bu teknoloji üzerinden nasıl para kazanılacağını, dijital sanatın nasıl ortaya çıktığını ve daha pek çok mevzuyu tüm ayrıntılarıyla öğrenebilecekler.

“Türkiye’de dijital sanatın gelişimine katkı sunacağız”

Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamalarda, dART platformu aracılığı ile Türkiye’de dijital sanatın gelişimine katkı sağlanacağı söz edildi. “Yaratıcılığını özgür bırak, sonlarından arın.” üzere dikkat çeken sloganlara sahip olan platform, sanata yesyeni bir boyut kazandırmayı vadediyor. Bu ortada; platformda eğitim veren isimler ortasında kesimin kıymetli isimlerinden Hakan Yılmaz ile İhtilal Danyal’ın da bulunduğunu belirtelim.

Samsung Türkiye’nin hayata geçirdiği dART platformu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz. Platforma kaydolmak içinse buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz…

Samsung Türkiye’nin dART platformu için hazırladığı görüntü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.