Samsung ne kadar katlanabilir ekranlı telefon sattı? İşte yanıtı

0 11

Şirketin Taşınabilir Tecrübe (MX) İşinden sorumlu lideri Dr. TM Roh, Samsung Haber Odası’ndaki bir yayında, bunun 2020’ye nazaran %300’lük bir artış olduğunu ve “hızlı büyüme” dediği şeyin devam etmesini beklediğini söyledi. Katlanabilir müşterilerinin birden fazla, görünüşe nazaran %70’i kapaklı Flip’i tercih etti. Bu hiç de şaşırtan değil: Samsung daha evvel Flip 3‘ün amiral gemilerinden daha fazla insanı marka değiştirmeye motive ettiğini itiraf etmişti.

Roh, Samsung’un geçen yıl sevk ettiği 10 milyon ünitenin, IDC’nin daha evvel yayınladığı sevkiyat numaralarından kıymetli ölçüde daha büyük olduğunu argüman ediyor. International Veri Corporation tarafından Şubat ayında yayınlanan bir raporda, “hem çevirme hem de katlama form faktörleri dahil olmak üzere dünya çapında katlanabilir telefon sevkiyatlarının 2021’de toplam 7,1 milyon adede ulaştığına şahit olduğunu” söyledi. Hangi sayı gerçek olursa olsun, Samsung’un MX kısmı, çoğunlukla katlanabilir eserlerinin ve en yeni Galaxy S aygıtlarının güçlü satışları nedeniyle geçen yıl gelirinde bir artış kaydetti.

Samsung ne kadar katlanabilir ekranlı telefon sattı? İşte yanıtı

Roh, Samsung aygıtlarının nasıl çalıştığına dair bir güncelleme vermenin yanı sıra, şirketin bir sonraki Flip ve Fold modellerini bir sonraki Unpacked etkinliğinde tanıtacağını da doğruladı. Ayrıyeten Samsung’un, kullanıcıların gelecek aygıtlarla ilgili tecrübelerini geliştirmek için ilerlemeler kaydettiğini söyledi:

“İnsanların yeni katlanabilir telefonlarıyla sevdikleri şeylerden daha fazlasını yapabileceklerini keşfedeceklerini görmek beni heyecanlandırıyor…. 10 Ağustos’ta yapılacak olan Unpacked etkinliğimizde, inovasyonumuzun tesirinin sırf neyle ilgili olmadığını göreceksiniz. Bu teknolojinin yapabileceği şey, sizin ne yapabileceğinizle ilgili olacak. Mümkün olanın sonlarını zorlamak için bir sefer daha en kıymetli kaynaktanGalaxy kullanıcılarından – ilham aldık. Size yeni Samsung’umuzun potansiyelini göstermek için sabırsızlanıyorum.”

Samsung’un Unpacked aktifliği 10 Ağustos’ta 09:00’da gerçekleşecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.