Samsung Galaxy Z Fold 4 yenilenen tasarımı ile ortaya çıktı!

0 3

Katlanabilir ekranlı akıllı telefonlara olan ilgi artmış durumda. Samsung ise piyasaya sürdüğü Galaxy Z Fold ve Z Flip serisi modelleri ile ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Z Fold ve Z Flip serisine ait birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Ama Z Fold serisinin tasarım ayrıntılarına ait net bir ayrıntı bulunmuyordu. Sonunda uzun müddettir hakkında sızıntılara şahit olduğumuz Galaxy Z Fold 4 modelinin tasarım görselleri sızdırıldı. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 yenilenen tasarımı ile ortaya çıktı!

İlk olarak sızdırılan görseli incelediğimizde, serinin evvelki modellerine misal bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Yani Z Fold 3’e nazaran biraz daha iyileştirilmiş bir tasarım çizgisi bizleri karşılıyor. Biraz daha ince çerçeve ve daha az kat izi ile karşımıza çıkacak olan modelin, daha çok teknik özellik tarafında kullanıcıları heyecanlandırdığını belirtelim.

Ayrıca kelam konusu modelin 3 farklı renk seçeneği ile bizleri karşılayacağını görüyoruz. Olağan ki önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked aktifliği ile birlikte kelam konusu modelin, ilerleyen tarihlerde daha fazla renk seçeneğine sahip olup olmayacağına dair yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

Teknik tarafa baktığımızda Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen 1 yongası ile bizleri karşılayacak olan modelin, piyasadaki en güçlü katlanır akıllı telefonlar ortasında yer alması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.