Samsung Galaxy Z Fold 4 hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle çıkacak?

0 7

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının tartışmasız önder ismi Samsung’un bugünlerdeki en kıymetli önceliği, yakın vakitte tanıtacağı Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modelleri olsa gerek. Uzun bir müddettir haklarında birçok sızıntının paylaşıldığı bu katlanabilir akıllı telefon modelleri de, artık meraklılarının önüne çıkabilmek için adeta gün sayıyor.

Her ne kadar Samsung hem yeni katlanabilir akıllı telefon modellerini hem de yeni akıllı saat modelini tanıtacağı Unpacked aktifliği için şimdi kesin bir tarih vermemiş olsa da, duyum kanalları bu aktifliğin tekrar Ağustos ayı içerisinde yapılacağından emin. Öte yandan bu tarihin yaklaşmaya başlamasıyla birlikte, sızıntıların da sürat kazandığını söylememiz lazım.

Samsung Galaxy Z Fold 4 hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle çıkacak?

Teknoloji dünyasının en değerli duyum kanallarından biri olan Evan Blass, bugün Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Galaxy Z Fold 4 modelinin hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacağını duyurdu.

Evan Blass’e nazaran katlanabilir akıllı telefon dünyasının yeni amiral gemisi Galaxy Z Fold 4; gri yeşil, bej, bordo kırmızı ve phantom siyah olmak üzere 4 farklı renk ile hayranlarının karşısına çıkacak. Depolama alanı konusunda ise söylentilerin bilakis 1TB’lık modelin olmayacağını belirten Blass, yeni modelin 128GB, 256GB ve 512GB olmak üzere 3 farklı versiyonla geleceğini tez etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.