Samsung Galaxy Z Flip4’ün İlk Resmi Basın Görseli Sızdırıldı

0 4

Samsung’un her yıl düzenlediği ve yeni aygıtlarını tanıttığı Unpacked aktifliğine sadece sayılı günler kaldı. Şirketin bu yıl yeni katlanabilir telefonlarını göstermesi beklenirken, bugün o telefonlardan birinin tasarımı evvelce sızdı. Aktiflik öncesinde tasarımı sızan birinci cihaz, Samsung Galaxy Z Flip4 oldu.

91mobiles tarafından paylaşılan ve resmi basın görselleri olduğu belirtilen fotoğraflarda Galaxy Z Flip4’ün kenar tasarımı gözüktü. Telefonun kenar tasarımı, bilhassa birtakım noktalarından iPhone serisinin tasarım anlayışını taşıyan ayrıntılara sahipti. Ayrıyeten dizaynın bir evvelki jenerasyon Flip modeline nazaran dış dizaynında birtakım değişiklikler geçirdiği de görülüyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 bu türlü gözükecek:

Yeni Samsung Galaxy Z Flip4, sızan fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla çok daha köşeli ve düz bir yapıya sahip olacak. iPhone 12 serisi ile Apple, akıllı telefonlar kenarlarına yine düz çizgileri getirmişken Samsung’un da bu yine doğan trendi izlediğini görüyoruz. Bununla birlikte telefonun kamera kurulumunda da daha büyük lensler olacağı katılaşmış durumda. Bu da telefonda artık Samsung’un üst seviye kameralarını göreceğimiz manasına geliyor. Yeni ve eski model ortasındaki fark şu halde görülebiliyor:

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip4, son olarak geçtiğimiz gün depolama ve renk seçenekleriyle gündeme gelmişti. Samsung’un Z Flip serisinin birinci modeli olan Galaxy Z Flip3’ü hatırlamak için aşağıda yer alan inceleme görüntümüze göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip3 incelemesi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.