Samsung Galaxy Z Flip4 Tasarımı Ortaya Çıktı!

0 3

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir müddettir katlanabilir ekranlı yeni telefonlarıyla gündemde. Çünkü bölüm kaynaklarına nazaran Samsung, önümüzdeki ay içerisinde bir aktiflik düzenleyecek ve bu aktiflik kapsamında hem Galaxy Z Fold4’ü hem de Galaxy Z Flip4‘ü tanıtacak. Şimdiyse Galaxy Z Flip4 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Samsung’un yatay düzlemde katlanabilen ekranlı telefonu Galaxy Z Flip4’ün tasarımı, tüm ayrıntıları ile karşımıza çıkmış durumda. Lakin bu akıllı telefonu bekleyenlerin hevesi kursaklarında kalabilir. Zira Galaxy Z Flip4’ün tasarımı, Galaxy Z Flip3 ile genel manada aynı görünüyor.

Samsung telefonlarla ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip4 işte bu türlü görünüyor

Galaxy Z Flip4’ün sızdırılan imgelerine baktığımızda, telefonun art tarafındaki ikili kamera heyetimi dikkatimizi çekiyor. Geçmiş periyotlarda, şirketin bu kere üçlü kamera suramı tercih edebileceği ileri sürülmüştü. Ayrıyeten Galaxy Z Flip’in art kısmındaki ekranının 2 inçten biraz daha büyük olacağı söyleniyor. Fotoğraf, ne yazık ki küçük ekranın boyutu ile ilgili bir bilgi vermiyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 ile ilgili paylaşabileceğimiz pek de bir bilgi yok. Lakin bu telefonla ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek için uzun bir mühlet daha beklememize gerek yok üzere görünüyor. Çünkü tezlere nazaran Samsung, 10 Ağustos‘ta bir aktiflik düzenleyecek ve bu aktiflik kapsamında Samsung Galaxy Z Flip4’ü tanıtacak. Lansmanla birlikte telefonla ilgili tüm ayrıntılar gün yüzüne çıkmış olacak.

“Galaxy Z Flip4’ü bekleyemem Galaxy Z Flip3 satın alacağım!” diyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.