Samsung Galaxy Z Flip 4’ün Fotoğrafları Sızdırıldı

0 4

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki aylarda katlanabilir ekranlı yeni telefonu Galaxy Z Flip 4‘ü tanıtması bekleniyor. Bugüne kadar açığa çıkan bilgiler, bu akıllı telefonun teknik manada Galaxy Z Flip 3’ten daha gelişmiş özelliklerle karşımızda olacağını gözler önüne sermişti. Şimdiyse Galaxy Z Flip 4 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bu telefonun üretim evresindeki prototipinin imajları ortaya çıktı.

Teknolojik eserlerle ilgili paylaşımlarda bulunan TechTalkTV tarafından servis edilen imajlar, Galaxy Z Flip 4’ün nasıl görüneceğini açığa çıkardı. Paylaşılan fotoğraflara baktığımızda; bu katlanabilir ekranlı telefonun Galaxy Z Flip 3 ile neredeyse tıpkı olacağını görüyoruz.

Karşınızda Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı telefonu, selefi ile birtakım noktalarda ayrışacak. Örneğin; menteşeler. Kaynağımızın argümanına nazaran Galaxy Z Flip 4’ün menteşeleri daha ince bir yapıya sahip olacak. Ayrıyeten çerçeveler de Galaxy Z Flip 3’ten ince olacak. TechTalkTV, Galaxy Z Flip 4’ün daha hafif olacağını, 25W süratli şarj destekli 3.700 mAh’lık batarya ile geleceğini ileri sürüyor.

Şu ana kadar ortaya atılan argümanlara baktığımızda; Galaxy Z Flip 4’ün Qualcomm’un Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciden güç alacağını görüyoruz. Android 12’yle çalışacak telefonun 8 GB RAM, 256 GB’ye kadar depolama alanına sahip olması bekleniyor. Telefonun kamera özellikleri ile ilgili ise başlar karışık. Zira bir taraf Galaxy Z Flip 4’ün selefiyle birebir, yani 12 MP’lik iki kamera ve bir de 10 MP’lik selfie kamerası ile geleceğini savunuyor. Öbür taraf ise aygıtın Galaxy S22 kameralarına sahip olacağını tez ediyor. Bu ortada eleştirmenler, Galaxy Z Flip 3’ün kamerasını pek de beğenmemişlerdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.