Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için bombayı patlattı!

0 3

Samsung‘un merakla beklenen katlanabilirleri Galaxy Z-Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’ün, aygıtların NBTC sertifikası almasıyla çok yakında piyasaya çıkması bekleniyor. Güney Koreli teknoloji devi, resmi olarak yeni katlanabilirler hakkında rastgele bir bilgi açıklamadı. Her iki katlanabilir aygıtın da 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için bombayı patlattı!

İlk olarak Sammobile tarafından tespit edilen NBTC listesinde, sırasıyla SM-F721B ve SM-F936B/DS model numaralarıyla Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 görülebiliyor. Lakin, NBTC listesi, yaklaşmakta olan katlanabilirlerin özellikleri yahut özellikleri hakkında rastgele bir bilgi göstermiyor. Her iki Galaxy aygıtı da birkaç gün evvel FCC sertifikası aldı. Belirtildiği üzere, katlanabilirlerin birçok temel özelliği esasen çıktı. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’ün Qualcomm’un 8 GB RAM ve 1 TB’a kadar depolamaya sahip en yeni Snapdragon 8+ Gen 1 SoC’sinden güç alması bekleniyor.

Galaxy Flip 4’ün 120 Hz yenileme suratı sunan 6,7 inç FullHD+ AMOLED ekrana sahip olması olası. Ekran, 10 MP’lik bir özçekim kamerası için merkezde bir delik ile gelebilir. Ayrıyeten dış AMOLED ekranın 2.1 inç olması bekleniyor. Aygıt, 12MP birincil ve 12MP ultra geniş kameralardan oluşan çift art kameralara mesken sahipliği yapacak. Galaxy Z Flip 4’ün 25W kablolu ve 10W kablosuz şarj takviyesine sahip 3.700 mAh pil ile beslenmesi bekleniyor. Galaxy Z Fold 4’ün çapraz olarak 7,6 inç ve 6,2 inç ölçülerinde katlanabilir ve kapaklı ekranlara sahip olduğu söyleniyor. Aygıtın 1 TB’a kadar dahili depolama ve 4400 mAh pil ile donatılması bekleniyor.

Her iki Galaxy katlanabilir de Ağustos ayında Samsung’un ambalajsız etkinliğinde piyasaya sürülebilir. Şirket, yaklaşmakta olan aygıtlarla ilgili rastgele bir ayrıntıyı şimdi doğrulamadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.