Samsung Galaxy Z Flip 4 tasarımı ortaya çıktı!

0 2

Dün Samsung Galaxy Z Fold 4′e birinci bakışımızı almıştık ve artık Galaxy Z Flip 4‘ün görselleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bu görseller sayesinde beklenen katlanabilir akıllı telefonun tasarımı da belirli oldu.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tasarımı ortaya çıktı!

Gördüğünüz üzere, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Z Flip 3‘ten çok farklı görünmüyor, lakin kaynak aygıtın 6,7″ birincil ekranı paketlerken evvelkinden daha kalın (7,2 mm’ye 6,9 ​​mm) sahip olacağını sav ediyor. Birebir Flip 3 üzere diyagonal fakat evvelki sızıntılar kapak ekranının daha büyük olacağını söylüyor. Samsung Galaxy Z Flip 4 ayrıyeten biraz daha büyük bir pile sahip olacak ve söylentilere nazaran akıllı telefon şimdi duyurulmamış Snapdragon 8 Gen 1+ SoC tarafından desteklenecek. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’ün tanıtımına hala birkaç ay uzağız, lakin resmi duyurularından evvel aygıtlar hakkında daha fazla şey duymamız mümkün.

Aygıtın özelliklerine gelecek olursak ortaya çıkan patent ve prototip sızıntılarına nazaran Galaxy Z Flip 4’ün 3.700 mAh bataryaya sahip olabileceği söyleniyor. Ayrıyeten Galaxy Z Fold 4’ün pil kapasitesi, 4.400 mAh ile evvelki modele yakın olacak. Aygıtın ayrıntıları çok yakında netleşmeye başlayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.