Samsung Galaxy Z Flip 4 kanlı canlı görüntülendi!

0 10

Samsung‘un bir sonraki katlanır telefon modeli kanlı canlı görüntülendi. YouTuber TechTalkTV, bir biçimde şimdi piyasaya sürülmemiş Galaxy Z Flip 4‘ü ele geçirmeyi başardı ve yaklaşmakta olan katlanabilir tasarımı gösteren bir görüntü yayınladı. Lakin bu görüntü akabinde silindi.

Cihazın sızdırılan manzaralarına bakacak olursak Galaxy Z Flip 4 için Z Flip 3’e büyük ölçüde emsal bir tasarım görüyoruz diyebiliriz. Fakat tıpkı vakitte Samsung tarafından yapılan birkaç ince ayar da mevcut olacak. Z Flip 4 daha küçük bir menteşeye sahip olacak. Manzarada daha az besbelli bir ekran imajı olmasına karşın, iç ekranın Z Flip 3’teki ile tıpkı olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Flip 4 kanlı canlı görüntülendi!

Yine de net bir şeyler demek için incelemeleri beklememiz gerekecek. Tahminen de buradaki en büyük değişiklik, Z Flip 3’ün harici ekranındaki 1.9 inçlik panele kıyasla diyagonal olarak 2 inçten fazla olduğu söylenen daha büyük harici ekran olacak. Aygıt hala mat bir kaplama ile iki tonlu bir kaplamaya sahip. Kaynak, 25W şarjlı daha büyük 3.700 mAh pil öneriyor ve bu çok beğenilen bir ekleme olacak. Yaklaşan katlanabilir aygıtın Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yongasıyla yakında yani 10 Ağustos’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.