Samsung Galaxy Watch 5 Tasarımı Ortaya Çıktı

0 4

Mobil teknolojik eserler dünyasının en kıymetli sızıntı kaynaklarından bir tanesi olan Evan Blass, Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘la ilgili yeni paylaşımlar yaptı. Blass, yaptığı paylaşımlarda Samsung Galaxy Watch 5 ile Watch 5 Pro’nun resmi basın görsellerine ilişkin olduğunu söylediği render imajlarını paylaştı. Yaklaşmakta olan akıllı saatler, pek de şaşırtıcı olmayan dizaynlara sahip olacaklar üzere görünüyor.

Edinilen bilgilere nazaran Samsung, Galaxy Watch 5 Pro’yu “Project X” olarak kodlamış durumda. Saatin özelliklerine baktığımızda, LTE’li sürümün de mevcut olduğunu görüyoruz. Bölüm kaynaklarına nazaran Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Galaxy Watch 4 Classic’in halefi olarak tanıtılacak. Galaxy Watch 5’in ise “Heart” kod ismine sahip olduğu, bu saatin direkt Galaxy Watch 4’ün yerine geleceği söyleniyor.

Karşınızda Samsung Galaxy Watch 5 Pro:

Samsung Galaxy Watch 5 Pro’nun tasarım özelliklerine baktığımızda, saatin genel olarak Galaxy Watch 4’e benzeyeceğini görüyoruz. Fakat kayış ilişki noktalarındaki değişiklik, dikkatlerden kaçmıyor. Galaxy Watch 5’te yer alan kayış temas noktası ise Galaxy Watch 4 ile tamamen aynı. Tekrar de tasarım biraz daha kalın görünüyor ki bu dayanıklılık açısından geliştirmelerin ipucu olabilir.

Galaxy Watch 5 ise bu türlü görünüyor:

Samsung’un önümüzdeki ay bir Unpacked etkinliği gerçekleştirmesi ve bu aktiflikte en yeni eserlerini tanıtması bekleniyor. İşte Galaxy Watch 5 serisi de bu lansman etkinliklerinde karşımıza çıkacak. Yapılacak açıklamalar, akıllı saatlerin tüm özelliklerine açığa çıkaracak. Fakat Galaxy Watch 5’in teknik manada Galaxy Watch 4’ten büyük oranda gelişmiş olması beklenmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.