Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin özellikleri ortaya çıktı

0 5

Akıllı telefonların teknoloji dünyasının en kıymetli kategorisi olduğu tartışmasız bir gerçek. Bununla birlikte ikinci kim sorusu için son yıllarda kıymetli bir rekabet kelam konusu. Geçtiğimiz birkaç yıla kadar bu sorunun yanıtı tabi ki tabletlerdi fakat artık işler değişmiş olabilir.

Özellikle akıllı saatlerin son zamanlardaki atağı, en tanınan ikinci kategorinin kim olduğunu tartışılır hale getirdi. İşte bu sebeple, tablet piyasasına yeni gelecek her aygıt, dal tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor. Tıpkı Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy Tab S8 FE modeli üzere.

Yeni Galaxy tablet modelinin ismini bir müddettir kulaktan kulağa duyuyorduk. Fakat aygıt hakkında birinci önemli bilgilere bugün itibariyle ulaşmış olduk. O denli ki Geekbench testine giren Galaxy Tab S8 FE, birçok değerli özelliğini de gözler önüne sermiş oldu.

Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin özellikleri ortaya çıktı

Buna nazaran yeni tablet karşımıza tıpkı selefinde olduğu üzere 12,4 inç büyüklüğünde 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde bir ekran ile çıkacak. Gücünü büsbütün tabletler ve chromebooklar için geliştirilen MediaTek Kompanio 900T yonga setinden alan aygıt bu işlemcisini 4GB RAM ile desteklemiş. Bu donanımlarıyla Geekbench testine giren SamsungGalaxyTabS8 FE, tek çekirdekli testinden 773 puan, çoklu çekirdek testinden ise 2.318 puan almayı başarmış.

Samsung Galaxy Tab S8 FE’nin çıkış tarihi yahut fiyatı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.