Samsung Galaxy S23 sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı!

0 3

Ekran altı kamera teknolojisine sahip akıllı telefonların, şimdi yaygınlaşmadığını söyleyebiliriz. Ama bu hususta birçok markanın çalışmaları devam ediyor. Ekran altı kamera özelliğinin öncüsü olarak görülen ZTE’nin akıllı telefonlarında bu özellik kullanılmaya devam ediliyor. Samsung tarafında ise geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 katlanır modelinde, ekran altı kamera teknolojisi kullanılmıştı. Uzun müddettir Samsung Galaxy S23 serisinde de bu teknolojinin kullanılacağı tez ediliyordu. Ancak işler beklendiği üzere gitmemiş olacak ki birtakım kaynaklar tarafından, uzun müddettir beklenen serinin ekran altı kamera teknolojisini kullanmayacağını argüman etti. İşte ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 için sevenlerini hayal kırıklığına uğratan gelişme!

İddialara nazaran Samsung, Galaxy S23 modelinde ekran altı kamera teknolojisini kullanmayacak. Ancak Galaxy S24 modelinde kelam konusu özelliği göreceğiz. Galaxy Z Fold 3 modelinde sunulan ekran altı kamerayı incelediğimizde, kameranın olduğu yerde karşımıza çıkan piksellerin, bir epey görünür olduğuna şahit olmuştuk. Bu yüzden Z Fold 3 modeli, ekran altı kamera teknolojisinde, kullanıcılara beklenen tecrübesi sunamadı.

Fakat Samsung, her ne kadar ekran altı kamera teknolojisini ertelemiş olsa da önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S24 serisinde karşımıza çıkacak ekran altı kamera teknolojisi için, daha güzel teknolojiler kullanılacak. Bu yüzden Galaxy S24 serisinin, kusursuz ekran tecrübesi sunmak ismine, değerli çalışmalarda bulunacak. Önümüzdeki günlerde Samsung’un amiral gemisi serisi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.