Samsung Galaxy S23 hakkında yeni bombasını duyurdu!

0 3

Geçen haftaki ayrıntılı render manzaralar Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy S23 ve S23+’dan sonra, artık daha küçük S23 modeli için iki kollayıcı kılıf üzerinde çalıştığını gözler önüne serdi. Buna nazaran vanilya modelinin düğme yerleşiminin S22’deki üzere kalacağını ve kamera çıkıntısının artık Galaxy Z Fold4’tekiyle uyumlu olarak daha ince bir dizayna sahip olacağını da görmüş olduk.

Samsung Galaxy S23 hakkında yeni bombasını duyurdu!

İlginçtir ki Samsung, hafta sonu boyunca render formunda sızdırılan Galaxy A14’te de emsal bir kamera çıkıntısı tasarımı hazırlıyor. En son söylentilere dayanarak, Samsung Galaxy S23, 6.1 inç AMOLED ekranını biraz daha kalın çerçevelerle koruyacak. Telefonun boyutları, S22 ile eşleşen 146.3 x 70,8 x 7,6 mm olarak listelenmiş. Aygıtın bölgeye bağlı olarak Snapdragon 8 Gen 2 yahut Exynos 2300 yonga seti ile piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Söylentiler ayrıyeten tıpkı 25W şarjı öneriyor.

Güney Koreli teknoloji devi dalda önder pozisyonunda desek yanlış olmaz. Bilhassa bahis katlanabilir telefonlar olduğunda önemli bir pazar hissesine sahip olan şirket tüm kullanıcılarına güncellemeleri ve yenilikleri sunma konusunda da hayli süratli davranıyor. Bu kapsamda şirketin üzerinde çalıştığı yeni aygıt ayrıntıları da merakla bekleniyor. Lansman tarihi yaklaştıkça tüm ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.